Meie lugu

Centennial Hotel Tallinna restoran „100“ pakub nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööke kuni 100 inimesele.

Restorani julge minimalistlik disain ühendab kaasaegse stiili tööstuslikke elemente ja loob samaaegselt hubase atmosfääri.

Maitsed

Restorani peakoka jaoks on oluline suhe kohaliku tooraine, Eesti looduse ja ajaloo vahel.  A la carte menüü ühendab tänapäevaseid maitseid ja stiili sellega, mida on köögis pakutud Eestis viimase 100 aasta jooksul. Mõnede roogade retseptid, ideed või põnevad kombinatsioonid pärinevad Eesti esimesest iseseisvusperioodist, mõned nõukogude ajast. Samas leiab a la carte menüüst ka toite rahvusvahelisest köögist, et kõik saaksid midagi sobivat.

Sündmused

Restoran “100” on ideaalne koht firmapidudeks, sünnipäevadeks ja jõulupidudeks. Võime korraldada väga erinevaid sündmusi väikestest intiimsetest küünlavalge õhtudest kuni suuremate fimrapidude korraldamiseni. Restorani ees olev lounge-ala s on sobiv vastuvõtuks enne põhisaali minemist. Rohkem kui 10 inimesega seltskonnad saavad valida 2-, 3- ja 5-käiguliste menüüde vahel. Restoran “100” pakub ka hommikusööki ja ametlikke õhtusööke.